Baltica

Z nami spełnij swoje marzenia

Akademia Piłkarska
Baltica

Zapraszamy

  Nawigacja

  Słowianie

III Szczep Harcerski ZHR Słowianie

  Kartki z historii

  Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3
· Najnowszy użytkownik: Seb

  Facebook

  Polski LNG

Wydanie i promocja książki w 2 tomach.

Fundusz Wspierania Inicjatyw Lokalnych

  e-sekretariat SP1

  E-wywiadówka SP1

Instrukcja pierwszego logowania.

Kliknij i zaloguj
        
Pomoc
---------
E-wywiadówka dostępna jest również na telefon komórkowy. Więcej informacji w pomocy

  e-klasa SP1

  Biblioteka Online

Katalog on-line

 

Kliknij i zaloguj

  Poczta

  HARCERSKIE SPOTKANIE


23 września świetlicę szkolna odwiedzi instruktor przewodnik Michał KASPRZAK III Szczepu Harcerskiego „Słowianie" działającego przy naszej szkole. Dzieci miały okazję wysłuchać wielu ciekawych opowieści i anegdot z życia harcerzy oraz wziąć udział w zabawach i pląsach, które specjalnie na tę okazję przygotował dla nich druh Michał. 
Śmiechu i radości było co nie miara za co dzieci i panie wychowawczynie serdecznie dziękują.

Spotkanie

  10 lat Polski w Unii Europejskiej

We wrześniu wzięliśmy udział w zabawie plastycznej pt.: "10 lat Polski w Unii Europejskiej". Konkurs zorganizowany przez Punk Informacji Europejskiej Europe Direct - Szczecin, miał na celu promowanie Polski jako członka UE.
Przez cały wrzesień na lekcjach plastyki klasy 5 i 6 pod opieką p. Edyty Nowickiej realizowały plakaty poświęcone tej tematyce. Wszystkie klasy realizowały temat w grupach a ich poziom artystyczny był niezwykle wysoki. Efekty ich pracy prezentowane będą na holu głównym szkoły szkoły a tutaj zobaczyć możecie najbardziej kreatywne zespoły wraz z ich pracami.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 

Galeria

  ZAMKI Z PIASKU


Piękna letnia pogoda zachęca do przebywania na świnoujskiej plaży.
Korzystając z ostatnich słonecznych dni dzieci z klasy II b wraz z wychowawcą panią Małgorzatą JAROSZ zorganizowały w piątek konkurs lepienia zamków z piasku. Zabawa była doskonała, a jej efekty utrwaliliśmy na zdjęciach.

Wszyscy byliśmy zwycięzcami.

 

Zamki z piasku

  KONKURS MATEMATYCZNY!

Zapraszamy uczniów klas szóstych do wzięcia udziału w szkolnych eliminacjach "KONKURSU MATEMATYCZNEGO dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego" w dniu 9 października 2014roku w godzinach  800 -  90w sali nr 20.

 

Zapisy u nauczycieli matematyki

  1 września - ZACZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2014/2015


Dziś rozpoczął się kolejny rok szkolny. To kolejny rok pracy i nauki, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń. To kolejny rok poznawania otaczającego nas świata, rozwijania zainteresowań oraz poszukiwania dalszej drogi rozwoju. 
Dyrektor Szkoły, pani Ewa KRĘCZYŃSKA – PEDZIWIATR powitała serdecznie wszystkich uczniów, a najgoręcej pierwszoklasistów oraz grupę "zerową", którzy rozpoczynają swoja przygodę ze szkołą.

POWODZENIA!

 

Początek roku szkolnego

  ŻYCZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY 2014/2015

"Dzisiaj należy wiedzieć, co trzeba poznać jutro, 
by radzić sobie pojutrze"


Po dwóch, pełnych przygód miesiącach do ławek szkolnych powrócą uczniowie, a na szkolnych korytarzach ponownie zagości gwar, zwiastujący rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015. Nowy rok szkolny to czas nowych szans i możliwości. Dla wielu uczniów jest to kolejny rok edukacji, ale są też najmłodsi, którzy po raz pierwszy rozpoczną długą drogę nauki.
Drodzy Uczniowie! Głęboko wierzę, że będzie to rok obfitujący w nowe doświadczenia, wyzwania i nadzieje, które niosą z sobą ogrom życiowej wiedzy. 

Życzę Wam z całego serca, aby fascynująca przygoda odkrywania wiedzy i mądrości była dla Was źródłem nieustającej satysfakcji. Niech nie zabraknie Wam sił do realizacji pasji i pogłębiania zainteresowań. Stawiajcie sobie ambitne cele i wytrwale dążcie do ich realizacji. Wierzę, że stać Was na wiele! „Pamiętajcie, że uczycie się nie dla szkoły, lecz dla siebie.”
Wszystkim Nauczycielom życzę wiele zadowolenia oraz spełnienia oczekiwań z wykonywanej pracy dydaktyczno – wychowawczej. By postępy i osiągnięcia uczniów były nagrodą w realizacji Państwa powołania.
Rodzicom zaś, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością ich dzieci.

Dyrektor Szkoły
Ewa Kręczyńska - Pędziwiatr
Wygenerowano w sekund: 0.05