Baltica

Z nami spełnij swoje marzenia

Akademia Piłkarska
Baltica

Zapraszamy

  Nawigacja

  Słowianie

III Szczep Harcerski ZHR Słowianie

  Kartki z historii

  Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3
· Najnowszy użytkownik: Seb

  Facebook

  Polski LNG

Wydanie i promocja książki w 2 tomach.

Fundusz Wspierania Inicjatyw Lokalnych

  e-sekretariat SP1

  E-wywiadówka SP1

Instrukcja pierwszego logowania.

Kliknij i zaloguj
        
Pomoc
---------
E-wywiadówka dostępna jest również na telefon komórkowy. Więcej informacji w pomocy

  e-klasa SP1

  Biblioteka Online

Katalog on-line

 

Kliknij i zaloguj

  Poczta

  Zajęcia Pozalekcyjne

Koła przedmiotowe klas 4 - 6 2016/2017

Koło

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Nauczyciel

Matematyczne klas 6a,6b, 6c

Wtorek/ co 2 tygodnie

14.25-15-20

20

p. I. Moroch

Matematyczne klasy 6d

Piątek/co 2 tygodnie

8.00 – 8.45

20

p. A. Iwaniuk

J. Polskiego

Wtorek

8.00-8.45

19

p. K. Jelonek

J. Polskiego

Środa

14.25-15.20

19

p. M. Mikiewicz

J. Angielskiego-

Przygotowanie do konkursów

Czwartek

14.25-15.20

1

p. L. Kasiarz

J. Niemieckiego

Poniedziałek

15.20-16.05

7

p. J. Wrześniewska-Woźniczka

J. Angielskiego

Kl.4

Czwartek

12.35-12.20

1

p.A. Przybylska

Przyrodnicze

 

Wtorek

15.25-16.10

3

p.M. Piwowarski

Przyrodnicze

Poniedziałek

Wtorek

14.50-15.15

14.30-15.15

4

4

P. L. Ziontkowska

Dziennikarskie

Wtorek

13.40-14.25

2/3

p. D. Kubiak-Rosiak

Informatyczne

Poniedziałek

13.40-14.25

3

p. W. Pietrzak

Czytelnicze/

Fotograficzne

Czwartek/piątek

15.20-16.10

Czytelnia

p. S. Błaż

Zespół wokalny

Czwartek

14.30-15.15

8

p. M. Leśniewska

Plastyczne

 

Środa

15.30-16.00

8

p. E. Nowicka

Koło małego czytelnika

Poniedziałek

Czwartek

15.20-16.25

15.20-16.25

Czytelnia

p. M. Stępień

 

Zajęcia     sportowe    klas  4-6

2016/2017

Sekcja

Dzień

Godzina

Miejsce

Nauczyciel

Sks

La

Czwartek

16.00-17.30

Sala gimnastyczna

p. A. Sobczyk

Sks

Siatkówka/ piłka nożna

Czwartek

15.20- 16.50

Sala gimnastyczna

p. K. Charusta-Stefańska

Sks

Koszykówka

 

Środa

 

15.20-16.50

Sala gimnastyczna

p. A. Skonieczny

         

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.05