Baltica

Z nami spełnij swoje marzenia

Akademia Piłkarska
Baltica

Zapraszamy

  Nawigacja

  Słowianie

III Szczep Harcerski ZHR Słowianie

  Kartki z historii

  Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3
· Najnowszy użytkownik: Seb

  Facebook

  Polski LNG

Wydanie i promocja książki w 2 tomach.

Fundusz Wspierania Inicjatyw Lokalnych

  e-sekretariat SP1

  E-wywiadówka SP1

Instrukcja pierwszego logowania.

Kliknij i zaloguj
        
Pomoc
---------
E-wywiadówka dostępna jest również na telefon komórkowy. Więcej informacji w pomocy

  e-klasa SP1

  Biblioteka Online

Katalog on-line

 

Kliknij i zaloguj

  Poczta

  Nasze Grono

Kadra Pedagogiczna 2016/2017

 

Dyrektor – Jarosław  Lipiński

Wicedyrektor – Bożena Marszałek

Nauczyciele

 

Specjalność

 

Nazwisko

 

Imię

biblioteka

Błaż

Sebastian

w-f

Charusta-Stefańska

Katarzyna

odział przedszkolny

Czarnas

Teresa

technika

Dziadulewicz

Beata

edukacja wczesnoszkolna

Gos

Balbina

religia

Gruszto

Tomasz

edukacja wczesnoszkolna/biblioteka

Jarosz

Małgorzata

matematyka

Iwaniuk

Agnieszka

j. polski

Jelonek

Kamilla

edukacja wczesnoszkolna

Janta – Lipińska

Agnieszka

religia

Jończyk

Marek

j. angielski

Kasiarz

Luiza

logopedia

Kępa

Grażyna

terapia pedagogiczna

Kedzia- Sul

Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Komorowska

Małgorzata

religia

Korda

Krystyna

edukacja wczesnoszkolna

Kosko – Lachowicz

Joanna

j. angielski

Kowal-Galicka

Joanna

j. angielski

Kowalewska

Karolina

edukacja wczesnoszkolna

Kotkiewicz

Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

Krzyżaniak

Beata

edukacja wczesnoszkolna

Kucińska

Beata

j. polski

Kubiak- Rosiak

Dagmara

edukacja wczesnoszkolna

Leszczak

Halina

muzyka

Leśniewska

Małgorzata

przyroda

Marek

Marzena

pedagog specjalny

Makowska

Krystyna

j. polski

Mikiewicz

Magdalena

matematyka

Moroch

Izabela

plastyka

Nowicka

Edyta

j. niemiecki

Panfiluk

Lila

edukacja wczesnoszkolna

Pawlak

Dorota

pedagogika specjalna

Pacura

Edyta

przyroda

Piwowarski

Marek

j. angielski

Przybylska

Anna

informatyka

Pietrzak

Waldemar

plastyka/technika

Rostrygin- Warenica

Sonia

religia

Rutkowska

Alicja

w-fizyczne

Skonieczny

Andrzej

historia

Srzedziński

Robert

gimnastyka korekcyjna

Stefaniak

Michał

biblioteka

Stępień

Marzena

w-fizyczne

Sobczyk

Agnieszka

gimnastyka korekcyjna

Sujka

Barbara

w-fizyczne/ basen

Szczepaniak

Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Szymorowska

Joanna

terapia pedagogiczna

Tur

Joanna

edukacja wczesnoszkolna

Wardach – Fura

Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Woźniak

Marzena

edukacja wczesnoszkolna

Wrona

Izabela

edukacja wczesnoszkolna

Wróblewska

Joanna

j. niemiecki

Wrześniewska

Jolanta

psycholog

Zajączkowska

Karolina

edukacja wczesnoszkolna

Zyglewska

Maria

przyroda

Ziontkowska

Lidia

j. niemiecki

Zdziech

Maciej

Wygenerowano w sekund: 0.07