Baltica

Z nami spełnij swoje marzenia

Akademia Piłkarska
Baltica

Zapraszamy

  Nawigacja

  Słowianie

III Szczep Harcerski ZHR Słowianie

  Kartki z historii

  Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3
· Najnowszy użytkownik: Seb

  Facebook

  Polski LNG

Wydanie i promocja książki w 2 tomach.

Fundusz Wspierania Inicjatyw Lokalnych

  e-sekretariat SP1

  E-wywiadówka SP1

Instrukcja pierwszego logowania.

Kliknij i zaloguj
        
Pomoc
---------
E-wywiadówka dostępna jest również na telefon komórkowy. Więcej informacji w pomocy

  e-klasa SP1

  Biblioteka Online

Katalog on-line

 

Kliknij i zaloguj

  Poczta

  Dyżury nauczycieli do dyspozycji rodziców

Nauczyciele są do dyspozycji rodziców po wcześniejszym umówieniu się na rozmowę zgodnie z podanymi terminami:

 

 

nauczyciel

przedmiot

dzień

Godzina

 

Błaż S.

biblioteka

czwartek

15.20 – 15.50

 

Charusta – Stefańska K.

w-f

poniedziałek

15.20-15.50

 

Czarnas T

opiek wychowaw.

czwartek

14.30-15.00

 

Dziadulewicz B.

technika

czwartek

16.00 – 16.30

 

Gos B.

ew

czwartek

16.00 – 16.30

 

Gruszto T.

religia

czwartek

16.00 – 16.30

 

Jarosz M.

ew

piątek

16.00 – 16.30

 

Jelonek K.

j. polski

czwartek

15.20-15.50

 

Janta – Lipińska A.

ew

środa

15.20-15.50

 

Iwaniuk A.

matematyka

czwartek

16.00 – 16.30

 

Kasiarz L.

j.angielski

poniedziałek

15.20-15.50

 

Komorowska M.

ew

wtorek

15.20-15.50

 

Korda K.

religia

wtorek

15.20-15.50

 

Kosko J.

ew

wtorek

15.20-15.50

 

Kowalewska K.

j. angielski

czwartek

15.20-15.50

 

Kotkiewicz A.

j.angielski

środa

15.20-15.50

 

Krzyżaniak B

ew

czwartek

15.20-15.50

 

Kubiak- Rosiak D.

j.polski

czwartek

14.30-15.00

 

Leszczak H.

ew

wtorek

14.30-15.00

 

Leśniewska M.

muzyka

piątek

14.30-15.00

 

Marek M.

środa

piątek

15.00 – 15.30

 

Mikiewicz M.

j. polski

środa

14.30 – 15.00

 

Moroch I.

matematyka

Środa

15.15-15.50

 

Nowicka E.

plastyka

środa

15.00 -15.30

 

Pawlak D.

ew

poniedziałek

15.30-16.00

 

Piwowarski M.

przyroda

wtorek

15.20-15.50

 

Przybylska A.

ew

czwartek

14.30-15.00

 

Skonieczny A.

w-f

piątek

14.30 – 15.00

 

Srzedziński R.

historia

czwartek

15.15-15.50

 

Stępień M.

biblioteka

wtorek

14.00 -14.30

 

Sobczyk A

w-f

wtorek

14.30 – 15.00

 

Rutkowska A.

religia

wtorek

14.30 – 15.00

 

Szymorowska J.

ew

wtorek

16.00-16.30

 

Tur J.

ew

wtorek

15.30-16.00

 

Wardach – Fura M.

ew

czwartek

15.30-16.00

 

Rostrygin – Warenica S. S.

świetlica

poniedziałek

16.00 – 16.30

 

W. Pietrzak

Zaj. komputerowe

piątek

14.30 – 15.00

 

Woźniak M.

ew

wtorek

16.00 – 16.30

 

Wróblewska J.

ew

środa

15.15-15.50

 

Wrona I.

ew

poniedziałek

15.15-15.50

 

Wrześniewska –Woźniczka J.

j. niemiecki

czwartek

14.30 – 15.00

 

Ziontkowska L.

przyroda

poniedziałek

15.00 – 15.30

 

Zdziech M.

j. niemiecki

czwartek

14.30 – 15.00

 

Zyglewska M.

ew

poniedziałek

16.00 -16.30

Wygenerowano w sekund: 0.07